TEL. 530-591-399

biuro@galeriawnetrz-braniewo.pl

GODZINY OTWARCIA: Poniedzialek - Piatek 9:00 - 17:00, Sobota 10:00 - 14:00

O NAS


Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż materiałów do wykończenia wnętrza. Każdy chciałby mieć poczucie bezpieczeństwa, estetyki i solidności, w szczególności w swoim własnym "m".  Oferując naszą szeroką gamę usług jesteśmy w stanie podołać wymaganiom, które stawia przed nami wymagający klient. Podłoga i drzwi to podstawa, element aranżacji, który jest bardzo ważny, traktowany jako fundament wyrazistego wnętrza.


Do tego wszystkiego szeroki wybór wyrobów ze szkła, bez którego nie można obejść się we współczesnym mieszkaniu. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów najwyższej jakości w dobrych cenach i kompleksową obsługę, od doradztwa, stworzenia wizualizacji po montaż. Praktycznie każdy klient poszukujący oryginalnego, nietuzinkowego wyposażenia mieszkania czy biura znajdzie u nas coś dla siebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wyjątkowej staranności wykończenia każdego elementu będą cieszyć wiele lat.

Galeria Wnętrz w swojej bogatej ofercie posiada drzwi nie tylko znanych i lubianych marek takich jak DRE, POL-SKONE, PORTA, CLASSEN, ale również drzwi dla bardziej wymagających klientów jak INTER DOOR, INVADO, ERKADO, VOSTER, WIKĘD, GERDA, KMT.

W naszym sklepie można również znaleźć szeroki wybór znanych podłóg marek: CLASSEN, KRONOPOL, PARADOR, BALTERIO, JAWOR, JP PROMIS.  Uzupełniającą pozycją we wnętrzu może być kamień elewacyjny marki STEGU lub WALMAR jak i również szeroki wachlarz klamek, luster czy akcesoriów podłogowych.

Serdecznie zapraszamy...

O NAS       REALIZACJE       OFERTA        NOWOSCI I PROMOCJE       KONTAKT       

stat4u

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

GALERIA WNETRZ

ul. Koœciuszki 109

14-500 Braniewo